Üye Ol / Giriş Yap        
Mermer Katalog (TÜRKİYE'nin En Büyük Mermer Portalı)

 

 

 

 

.
ERSÖZ KONVEYÖR BANT MAK. İML.SAN TİC LTD ŞTİ
Yetkili Adı : Ersin ERSÖZ
Telefon : +90 312 354 89 75
Fax : +90312 354 89 76
GSM : 0543 413 48 85
İl : Ankara
İlçe : Yenimahalle
Adres : İvedik OSB 1415 Cadde No:5 Yenimahalle ANKARA
Web : www.ersozkonveyor.com.tr
E-Posta : nfo@ersozkonveyor.com.tr

Yaklaşık 15 sene sonra (Bant ekleme servisi) bu sektörde çalıştıktan sonra bilgi birikimimi paylaşmak üzere yeni bir firma kurarak bu işe başladım. Bu firmayı kurmamda ki en büyük hedefim ve amacım müşterilerimizle bir bağ kurarak müşteri tedarikçi ilişkisini bir aile noktasına getirmektir.

Diğer yandan firmamız konveyör bant sektöründeki yenilikleri değerli müşterilerimize sunmak amacıyla konveyör bant ve ekipmanları konusunda çözüm ortağı olmak gayesiyle de kurulmuştur. Konveyör bantta kaliteden ödün vermeden en doğru malzemeyi firmamızda bulmanız mümkündür. Müşteri memnuniyeti, kaliteli üretim ve zamanında teslimat firmamızın öncelik ve önem verdiği noktaların başında gelmektedir.

Müşterilerimize sisteminiz eskir ama bantınız eskimez mantığıyla en kaliteli bantı üretip teslim etmeyi kendimize görev edindik.

Müşteri ve tedarikçi ayrımı yapmadan firmaların çalışmaktan mutluluk duyduğu bir adres olmaya başladık.

Şirketimiz kendi alanında kat ettiği yol itibariyle büyük çapta taşocakları, kömür ocakları, çimento fabrikaları, maden ocakları ve çeşitli sektörlerin ihtiyaçlarını karşılamak için elinden gelen azami gayreti göstermektedir.

Ürün yelpazesinde;

Konveyor bant satışı, Konveyör Sistemleri, Bantli Konveyörler, Konveyör Rulolari, Konveyör Tamburlari , Şase imalatı ve Koneyor bant yedek parça malzemeleri, minimum düzeyde çalışmış 2. el satışımız da vardır. 

Firma Kayıt Tarihi : 22 / 02 / 2022 Görüntülenme Sayısı : 1515
  ERSÖZ KONVEYÖR BANT MAK. İML.SAN TİC LTD ŞTİ FAALİYET ALANLARI
Ocak Makinaları Sondaj Makina Ekipmanları Lastik kauçuk Sızdırmazlık Ürünler
   
  Sondaj Maden Hakkımızda   |   Site Kullanım Şartları   |   Reklam Yönetimi   |   İletişim   |  
Bu sitenin tüm hakkı İletişim Basın Ajansı'na aittir. Görüş ve önerileriniz için İletişim Bilgilerimizden faydalanarak bizlere ulaşabilirsiniz.